Urodziny w siodle na Podlasiu

urodziny konUrodziny w siodle to ciekawy i kreatywny sposób na spędzenie urodzin. Oferta dotyczy dzieci, które pierwszy raz będą w stadninie, jak również tych, które chcą wprowadzić kolegów w świat swojego hobby. W obu przypadkach dzieci uczą się podstawowej wiedzy o koniach, ich życiu i traktowaniu.
Urodziny odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, dlatego są bezpieczną formą spędzania czasu nawet dla dziecka, które wcześniej nie miało kontaktu z koniem.
Atrakcją dla dzieci jest nie tylko sam kontakt z koniem, ale również możliwość czyszczenia, karmienia zwierzęcia, przejażdżka, a wszystko pod okiem instruktora, który wprowadza dzieci w ,koński świat”.
W programie imprezy urodzinowej w siodle znajdują się również zabawy w plenerze oraz możliwość zorganizowania innych atrakcji, czy też ogniska.
Nigdy nie wiadomo, czy po tak bliskim spotkaniu z końmi nie okażą się one największymi przyjaciółmi dziecka, a jeździectwo stanie się jego życiową pasją.Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jazda konna z elementami hipoterapii ( na Podlasiu)

Hipoterapia to jedna z metod rehabilitacji osób niepełnosprawnych, jak również osób które mają wadę postawy, zaburzenia posturalne, nadwagę, niską samoocenę....

Zamknij